Volný cyklopokec

Moderátoři: Moderátoři - veteráni, Moderátoři - nová krev

Re: Volný cyklopokec

Příspěvekod Lipon » čtv kvě 9, 2024 9:17

ref lupání v sedlovce (karbon v karbonu) - nakonec jsem úplně vytáhnul sedlovku, očistil jí i trubku zevnitř, klínek taktéž, utahovací šroub klínku máznul vazelínou, sedlovku i klínek zvenčí promáznul karbonovou vazelínou, utáhl předepsaným momentem

dneska jsem s tim jel do rachoty, krásný tichoučko, konečně (a jsem zvědavej, jak dlouho to vydrží :-k )

na biku jsem tak nepříjemný lupání nikdy neřešil, a to už to má najeto vyšší tisíce a rázy to dostávalo větší; tam je teda teleskopka chycená normální kruhovou objímkou zvenčí
Lipon
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 4932
Registrován: úte pro 7, 2004 9:25
Bydliště: furt něgde ...

Re: Volný cyklopokec

Příspěvekod pavproch » čtv kvě 9, 2024 14:54

Ešče že ten blbník mám (ale sklerotik občas zapomene zapsat hned) - fčíl během cesty z prce sem si zpoměl, že sem si nezapsal fčerejší výlet, done ... a přitom sem si fšimnul, že v sobotu, pokud bude výlet, bude po něm následovat (už zase) výměna řetězu a placky. Nachystáno.
...and push the baby hard.... well, gotta admit I do...
Uživatelský avatar
pavproch
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 28416
Registrován: čtv říj 6, 2005 10:50
Bydliště: Zaplaťpanbu 350km na východ od 100věžaté (a často ještě o 200km dál východněji)

Re: Volný cyklopokec

Příspěvekod pavproch » sob kvě 11, 2024 15:28

Neska ráno zase nebyly problémy = byl výlet, fajny (Červenec, Martiňák, hřeben, Sergač protisměrem, kus to tam byl ale boj, páč kácejí a na lesní pěšině byl strašný bovdel). S novýma brzdovýma deskama se zdá že zvuky šuchání zezadu po brždění zmizely, neska byl klid.
Hned po návratu sem i bajka poservisoval (zase bez mytí): nový řetěz, nová placka = vzhůru do dalších 15(30)výletů. Zítra chcu zas (pokud pičasí a NEzdraví). Kam už vím.
...and push the baby hard.... well, gotta admit I do...
Uživatelský avatar
pavproch
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 28416
Registrován: čtv říj 6, 2005 10:50
Bydliště: Zaplaťpanbu 350km na východ od 100věžaté (a často ještě o 200km dál východněji)

Re: Volný cyklopokec

Příspěvekod pavproch » ned kvě 12, 2024 15:32

Jo, i zítra teda neska ráno NEzdraví dovolilo, byl bajko-výlet, zase křasný, Tanečnica a hřebeny, kupodivu celý výlet bez jediného zastavení na vydýchání (a jen jednou mě prudký protikopec, který sem ešče nikdy nevyjel, shodil). Křasa, bajk sem fčera poservisoval dobře, neska sem ho i umyl (i dyž byl skoro bez baga) a vymýšlím, kam příště. :bike:
...and push the baby hard.... well, gotta admit I do...
Uživatelský avatar
pavproch
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 28416
Registrován: čtv říj 6, 2005 10:50
Bydliště: Zaplaťpanbu 350km na východ od 100věžaté (a často ještě o 200km dál východněji)

Re: Volný cyklopokec

Příspěvekod pavproch » pon kvě 13, 2024 8:43

Fčíl během vycházky sem dostal nápad - zítra i ve středu má být ešče hezky..... :bike:
Kéžby... [-o<
...and push the baby hard.... well, gotta admit I do...
Uživatelský avatar
pavproch
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 28416
Registrován: čtv říj 6, 2005 10:50
Bydliště: Zaplaťpanbu 350km na východ od 100věžaté (a často ještě o 200km dál východněji)

Re: Volný cyklopokec

Příspěvekod pavproch » úte kvě 14, 2024 10:26

Jo, nápad splněn - byl bajkovýlet nahorudolůvlevovpravo masivem Radhoště (bez výjezdu na vršek), spousta tlačení bajka, bajk fungoval, tělo fungovalo, letní outfit, těplo, sucho, slunko.... prostě paráda. Hezky! :supz:
...and push the baby hard.... well, gotta admit I do...
Uživatelský avatar
pavproch
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 28416
Registrován: čtv říj 6, 2005 10:50
Bydliště: Zaplaťpanbu 350km na východ od 100věžaté (a často ještě o 200km dál východněji)

Re: Volný cyklopokec

Příspěvekod Lipon » stř kvě 15, 2024 12:28

po dlouhý době jsem si dneska ráno zaplachtil
jel jsem takový pěkný techničtější sjezdík, cesta lupením vypadala jetelnější, než přes kořeny, akorát byl v lupení schovaný větší šutr - vidlice na doraz, stojka na přední a pak sklápěčka do strany; a to sem skoro seděl na zadní gumě
naštěstí v malé rychlosti, tak jsem akorát oklepal listí a prach a jelo se dál :bike:
vypadá to, že ani modřina nebude

a vůbec mi to dneska neva, mladý vyšly přijímačky na střední ... \:D/
Lipon
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 4932
Registrován: úte pro 7, 2004 9:25
Bydliště: furt něgde ...

Re: Volný cyklopokec

Příspěvekod pavproch » sob kvě 18, 2024 12:29

Jo, jo, jo! Neska zase přenádherný výlet - od nás hřebenama až na Vysokou a pod hřebenem a paq kyklostezka z5. Líbilo se moc. Zítra bych chtěl zas, kam už vím.

EDIT: Kura, aby mi ale pičasí do toho nehodilo widle (resp. NEzdraví):
Počasí v noci (22-07):
Oblačno až zataženo, zpočátku místy polojasno až skoro jasno. K ránu místy přeháňky nebo i bouřky. Ojediněle mlhy. Nejnižší noční teploty 14 až 11 °C.
Počasí přes den (07-24):
Většinou oblačno, přechodně místy i polojasno, ráno ojediněle mlhy. Místy přeháňky, zejména odpoledne i bouřky, lokálně silné, večer ubývání srážek. Nejvyšší odpolední teploty 20 až 23 °C.
...and push the baby hard.... well, gotta admit I do...
Uživatelský avatar
pavproch
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 28416
Registrován: čtv říj 6, 2005 10:50
Bydliště: Zaplaťpanbu 350km na východ od 100věžaté (a často ještě o 200km dál východněji)

Re: Volný cyklopokec

Příspěvekod pavproch » ned kvě 19, 2024 8:12

Tak jo, pičasí = widle (o půl sedmé začlo scát), sedím doma místo bajku a čumím na radar, esli/kdy to přestane, abych se šel aspoň projít, no.
...and push the baby hard.... well, gotta admit I do...
Uživatelský avatar
pavproch
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 28416
Registrován: čtv říj 6, 2005 10:50
Bydliště: Zaplaťpanbu 350km na východ od 100věžaté (a často ještě o 200km dál východněji)

Předchozí

Zpět na Cykloturistika