Volný cyklopokec

Moderátoři: Moderátoři - veteráni, Moderátoři - nová krev

Re: Volný cyklopokec

Příspěvekod Lipon » čtv kvě 9, 2024 9:17

ref lupání v sedlovce (karbon v karbonu) - nakonec jsem úplně vytáhnul sedlovku, očistil jí i trubku zevnitř, klínek taktéž, utahovací šroub klínku máznul vazelínou, sedlovku i klínek zvenčí promáznul karbonovou vazelínou, utáhl předepsaným momentem

dneska jsem s tim jel do rachoty, krásný tichoučko, konečně (a jsem zvědavej, jak dlouho to vydrží :-k )

na biku jsem tak nepříjemný lupání nikdy neřešil, a to už to má najeto vyšší tisíce a rázy to dostávalo větší; tam je teda teleskopka chycená normální kruhovou objímkou zvenčí
Lipon
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 4938
Registrován: úte pro 7, 2004 9:25
Bydliště: furt něgde ...

Re: Volný cyklopokec

Příspěvekod pavproch » čtv kvě 9, 2024 14:54

Ešče že ten blbník mám (ale sklerotik občas zapomene zapsat hned) - fčíl během cesty z prce sem si zpoměl, že sem si nezapsal fčerejší výlet, done ... a přitom sem si fšimnul, že v sobotu, pokud bude výlet, bude po něm následovat (už zase) výměna řetězu a placky. Nachystáno.
...and push the baby hard.... well, gotta admit I do...
Uživatelský avatar
pavproch
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 28476
Registrován: čtv říj 6, 2005 10:50
Bydliště: Zaplaťpanbu 350km na východ od 100věžaté (a často ještě o 200km dál východněji)

Re: Volný cyklopokec

Příspěvekod pavproch » sob kvě 11, 2024 15:28

Neska ráno zase nebyly problémy = byl výlet, fajny (Červenec, Martiňák, hřeben, Sergač protisměrem, kus to tam byl ale boj, páč kácejí a na lesní pěšině byl strašný bovdel). S novýma brzdovýma deskama se zdá že zvuky šuchání zezadu po brždění zmizely, neska byl klid.
Hned po návratu sem i bajka poservisoval (zase bez mytí): nový řetěz, nová placka = vzhůru do dalších 15(30)výletů. Zítra chcu zas (pokud pičasí a NEzdraví). Kam už vím.
...and push the baby hard.... well, gotta admit I do...
Uživatelský avatar
pavproch
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 28476
Registrován: čtv říj 6, 2005 10:50
Bydliště: Zaplaťpanbu 350km na východ od 100věžaté (a často ještě o 200km dál východněji)

Re: Volný cyklopokec

Příspěvekod pavproch » ned kvě 12, 2024 15:32

Jo, i zítra teda neska ráno NEzdraví dovolilo, byl bajko-výlet, zase křasný, Tanečnica a hřebeny, kupodivu celý výlet bez jediného zastavení na vydýchání (a jen jednou mě prudký protikopec, který sem ešče nikdy nevyjel, shodil). Křasa, bajk sem fčera poservisoval dobře, neska sem ho i umyl (i dyž byl skoro bez baga) a vymýšlím, kam příště. :bike:
...and push the baby hard.... well, gotta admit I do...
Uživatelský avatar
pavproch
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 28476
Registrován: čtv říj 6, 2005 10:50
Bydliště: Zaplaťpanbu 350km na východ od 100věžaté (a často ještě o 200km dál východněji)

Re: Volný cyklopokec

Příspěvekod pavproch » pon kvě 13, 2024 8:43

Fčíl během vycházky sem dostal nápad - zítra i ve středu má být ešče hezky..... :bike:
Kéžby... [-o<
...and push the baby hard.... well, gotta admit I do...
Uživatelský avatar
pavproch
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 28476
Registrován: čtv říj 6, 2005 10:50
Bydliště: Zaplaťpanbu 350km na východ od 100věžaté (a často ještě o 200km dál východněji)

Re: Volný cyklopokec

Příspěvekod pavproch » úte kvě 14, 2024 10:26

Jo, nápad splněn - byl bajkovýlet nahorudolůvlevovpravo masivem Radhoště (bez výjezdu na vršek), spousta tlačení bajka, bajk fungoval, tělo fungovalo, letní outfit, těplo, sucho, slunko.... prostě paráda. Hezky! :supz:
...and push the baby hard.... well, gotta admit I do...
Uživatelský avatar
pavproch
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 28476
Registrován: čtv říj 6, 2005 10:50
Bydliště: Zaplaťpanbu 350km na východ od 100věžaté (a často ještě o 200km dál východněji)

Re: Volný cyklopokec

Příspěvekod Lipon » stř kvě 15, 2024 12:28

po dlouhý době jsem si dneska ráno zaplachtil
jel jsem takový pěkný techničtější sjezdík, cesta lupením vypadala jetelnější, než přes kořeny, akorát byl v lupení schovaný větší šutr - vidlice na doraz, stojka na přední a pak sklápěčka do strany; a to sem skoro seděl na zadní gumě
naštěstí v malé rychlosti, tak jsem akorát oklepal listí a prach a jelo se dál :bike:
vypadá to, že ani modřina nebude

a vůbec mi to dneska neva, mladý vyšly přijímačky na střední ... \:D/
Lipon
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 4938
Registrován: úte pro 7, 2004 9:25
Bydliště: furt něgde ...

Re: Volný cyklopokec

Příspěvekod pavproch » sob kvě 18, 2024 12:29

Jo, jo, jo! Neska zase přenádherný výlet - od nás hřebenama až na Vysokou a pod hřebenem a paq kyklostezka z5. Líbilo se moc. Zítra bych chtěl zas, kam už vím.

EDIT: Kura, aby mi ale pičasí do toho nehodilo widle (resp. NEzdraví):
Počasí v noci (22-07):
Oblačno až zataženo, zpočátku místy polojasno až skoro jasno. K ránu místy přeháňky nebo i bouřky. Ojediněle mlhy. Nejnižší noční teploty 14 až 11 °C.
Počasí přes den (07-24):
Většinou oblačno, přechodně místy i polojasno, ráno ojediněle mlhy. Místy přeháňky, zejména odpoledne i bouřky, lokálně silné, večer ubývání srážek. Nejvyšší odpolední teploty 20 až 23 °C.
...and push the baby hard.... well, gotta admit I do...
Uživatelský avatar
pavproch
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 28476
Registrován: čtv říj 6, 2005 10:50
Bydliště: Zaplaťpanbu 350km na východ od 100věžaté (a často ještě o 200km dál východněji)

Re: Volný cyklopokec

Příspěvekod pavproch » ned kvě 19, 2024 8:12

Tak jo, pičasí = widle (o půl sedmé začlo scát), sedím doma místo bajku a čumím na radar, esli/kdy to přestane, abych se šel aspoň projít, no.
...and push the baby hard.... well, gotta admit I do...
Uživatelský avatar
pavproch
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 28476
Registrován: čtv říj 6, 2005 10:50
Bydliště: Zaplaťpanbu 350km na východ od 100věžaté (a často ještě o 200km dál východněji)

Re: Volný cyklopokec

Příspěvekod Etheric » pát kvě 24, 2024 4:57

Tak jo, definitivně jsem prorazil plášť, už to syčí, je tam pěkná díra. Už vím, jak ty kola sundat, ale tohle je fakt zmenšenina kol a plášťů silniční motorky, je to úplně stejně tuhý, navíc jak je to malý, o to horší manipulace. Do toho se pouštět nebudu :|
U nás to nikdo nedělá. Budu muset zavolat Xiaomi a zeptat se, kde mi nejblíže vymění pláště za originální (neofiko servis a neoriginální díly nechci, děkuji..)
Pravda vítězí!
No jo, ale čí?!
Uživatelský avatar
Etheric
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 8239
Registrován: úte říj 23, 2018 6:53

Re: Volný cyklopokec

Příspěvekod pavproch » pát kvě 24, 2024 14:08

Sobota - počasí přes den (07-24):
Oblačno až polojasno, během odpoledne místy přeháňky a bouřky, ojediněle i silné. Nejnižší noční teploty 14 až 11 °C. Nejvyšší odpolední teploty 21 až 24 °C.

Ráno/dopo by to mělo jít... :bike: Těším se, doufám, že nebudou nějaké widle.
...and push the baby hard.... well, gotta admit I do...
Uživatelský avatar
pavproch
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 28476
Registrován: čtv říj 6, 2005 10:50
Bydliště: Zaplaťpanbu 350km na východ od 100věžaté (a často ještě o 200km dál východněji)

Re: Volný cyklopokec

Příspěvekod pavproch » sob kvě 25, 2024 16:13

Widle nebyly, byl výlet i dyž ke konci i s hřměním za zády, ale stih sem to zasucha. Supr výlet.
[b]Počasí přes den (07-24):[/b]
Oblačno až skoro zataženo, jen ojediněle přechodně polojasno, ráno ojediněle mlhy. Zpočátku lokálně, během odpoledne a k večeru postupně na většině území přeháňky a místy bouřky s možností krátkodobě intenzivních srážek. Nejnižší noční teploty 12 až 9 °C. Nejvyšší odpolední teploty 22 až 25 °C.

Sem zvjedaff na to lokálně. Plán v hlavě (dyž NEzdraví dovolí) mám.
...and push the baby hard.... well, gotta admit I do...
Uživatelský avatar
pavproch
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 28476
Registrován: čtv říj 6, 2005 10:50
Bydliště: Zaplaťpanbu 350km na východ od 100věžaté (a často ještě o 200km dál východněji)

Re: Volný cyklopokec

Příspěvekod pavproch » ned kvě 26, 2024 13:29

Neska ráno přenádherný výlet v masivu Radhoště (včetně sochy a kaple), tělo fungovalo, bajk fungoval (*), pičasí akoráth na letní outfit (ale fčíl tam chčije/hřmí).

(*) nechápu: Fčera při návratu z výletu začalo něco vzadu (při každém otočení zadního kola i bez šlapání) šuchat, tak mě napadlo, esli sa zase nepovolila závěrná matice 12-kola (už semi stalo), takže zadní kolo dolů, tisícihran a ... nepovolila, nafest. Zadní kolo sem dal zpět a..... neska celý výlet tam nic nešuchalo (i dyž sem vlastně nic neudělal, kromě sundání/nandání kola). Taky dobře (dyž zas bude klid).
...and push the baby hard.... well, gotta admit I do...
Uživatelský avatar
pavproch
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 28476
Registrován: čtv říj 6, 2005 10:50
Bydliště: Zaplaťpanbu 350km na východ od 100věžaté (a často ještě o 200km dál východněji)

Re: Volný cyklopokec

Příspěvekod pavproch » ned kvě 26, 2024 14:18

Právě sem dostal :bike: nápad - celý týden má tady u nás být ráno slušně, až odpo přeháňky/bóřky. Žeby? Který den? Kam?
...and push the baby hard.... well, gotta admit I do...
Uživatelský avatar
pavproch
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 28476
Registrován: čtv říj 6, 2005 10:50
Bydliště: Zaplaťpanbu 350km na východ od 100věžaté (a často ještě o 200km dál východněji)

Re: Volný cyklopokec

Příspěvekod pavproch » ned kvě 26, 2024 16:50

Kam už vím, kdy taky. Těším se. :bike:
...and push the baby hard.... well, gotta admit I do...
Uživatelský avatar
pavproch
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 28476
Registrován: čtv říj 6, 2005 10:50
Bydliště: Zaplaťpanbu 350km na východ od 100věžaté (a často ještě o 200km dál východněji)

Re: Volný cyklopokec

Příspěvekod Etheric » pon kvě 27, 2024 7:28

Tak, moje koloběžka je z oficiální distribuce. Ale následující nevím, zda neumístit do kategorie vtipy...

náhradní díly 2x C002790008600 Tubeless Tire 753,00 Kč (aktuálně skladem 1kus, předpokládaný termín dodání 2kusu 10-15 prac.dnů)
Administrativní zpracování - XIA | CZ 232,00 Kč
Práce - XIA ECO L3 | CZ 1960,00 Kč
Dobírka | CZ 60,00 Kč
Doprava | CZ 196,00 Kč

uvedené ceny bez DPH

Děkuji


Taky děkuji pěkně :twisted:
Krásných 3954Kč bez DPH za výměnu dvou plášťů (celá nová koloběžka stojí necelých 20 000 včetně DPH) a čekal bych na to měsíc. Ty vole, ještě že jsem tohle řešil po netu a ne na pobočce :nasranost:

No nic, obvolám servisy v Brně (blíž nic neni), někde se určitě domluvim že to dovezu (už se sundanými kryty), oni to přezujou a ten den si ju odvezu. Koloběžka do 12" jede vlakem zadarmo a já tu opravu včetně cesty budu mít 100% levnější, hlavně rychlejší...

Po týhle zkušenosti hledám člověka, co umí opravovat tyhle věci. Zázemí mám, výbavu nakoupím a rozjedeme opravnu elektrokoloběžek, která na celý Vysočině neni ani jedna, přičemž koloběžek tu je, že bysme zákazníky odháněli tyčí. Jde do toho někdo? Myslím to vážně a prostředky mám..
Pravda vítězí!
No jo, ale čí?!
Uživatelský avatar
Etheric
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 8239
Registrován: úte říj 23, 2018 6:53

Re: Volný cyklopokec

Příspěvekod Etheric » pon kvě 27, 2024 10:14

Tak neúspěch, buď to nedělají, nebo maj plno a bylo by možný tak za 14 dní a to ještě možná.
Přitom taková chujovina, vyměnit dva pláště ](*,)

Neznáte někdo někoho kdo to udělá? Ne v Praze, díky
Pravda vítězí!
No jo, ale čí?!
Uživatelský avatar
Etheric
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 8239
Registrován: úte říj 23, 2018 6:53

Re: Volný cyklopokec

Příspěvekod pavproch » pon kvě 27, 2024 11:17

Nezbyde Ti než se do toho pustit DIY. Nebo koupit novou kolobrndu. :twisted:
...and push the baby hard.... well, gotta admit I do...
Uživatelský avatar
pavproch
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 28476
Registrován: čtv říj 6, 2005 10:50
Bydliště: Zaplaťpanbu 350km na východ od 100věžaté (a často ještě o 200km dál východněji)

Re: Volný cyklopokec

Příspěvekod Etheric » pon kvě 27, 2024 11:56

DIY to nedám, akorát to zkurvim. Ale měsíc bez koloběžky se mi být nechce, tak přemýšlím, že koupím novou, než se mi opraví tahle. Aspoň budou dvě = vybiju jednu, předsednu a jedu dál. Ale co vybrat... Musí to být do1kW, 25kg a 25km/h, ideálně s odpružením a dojezd minimálně 60km (raději více) je podmínkou
Pravda vítězí!
No jo, ale čí?!
Uživatelský avatar
Etheric
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 8239
Registrován: úte říj 23, 2018 6:53

Re: Volný cyklopokec

Příspěvekod Etheric » pon kvě 27, 2024 18:39

Rozhodnuto, budu kupovat druhou. Nejspíš tu samou, su s ní spokojen, divím se, že to vydrželo až tolik, s mým stylem... Co jsem se díval, nabídka těch legálních (do 25..) je špatná, respektive všechno jsou to slabý stroje, malej dojezd, problémy do kopce, nemá to odpružení...
Kdyby nebylo to omezení výkonu a váhy, bylo by kua z čeho vybírat, ale takhle je toho fakt málo, když beru vpotaz jen modely s dojezdem 60km+. Všiml jsem si, že už i Sencor dělá koloběžky, ale se Sencor mám takový zkušenosti, že bych ju bral tak maximálně za poštovný...

Nejlíp mi z nabídky prostě vychází Xiaomi 4 ultra, kterou aktuálně mám...
Ráno objednám a ve středu či čtvrtek už jezdim.
Pravda vítězí!
No jo, ale čí?!
Uživatelský avatar
Etheric
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 8239
Registrován: úte říj 23, 2018 6:53

Re: Volný cyklopokec

Příspěvekod lojzmen » pon kvě 27, 2024 23:29

Etheric píše:...Přitom taková chujovina, vyměnit dva pláště...


V čem je problém? Ty gumy nejsou k sehnání? V tvém městě zcela jistě existuje nějaký kutil "opravy všeho".

Ale přiznám, že se mi kdysi nepodařilo přezout šestipalcové kolečko na kočárek s plastovým ráfkem.
Prostě mi to nešlo, měl jsem tlusté plastové montpáky na kolo, chce to ocelové.
Uživatelský avatar
lojzmen
nadšenec
nadšenec
 
Příspěvky: 1124
Registrován: ned lis 21, 2010 23:58
Bydliště: Ostrava-Poruba

Re: Volný cyklopokec

Příspěvekod Etheric » úte kvě 28, 2024 4:31

Problém je, že je to malý a tak tuhý, že mě ten plášť udrží i s vymontovaným ventilkem...

Chytráků, co hubou umí všechno, ale rukama prd, je tu přehršel. Rajblovat gumu dolů můžu taky..... Nikdo tu, ani prodejny eleltrokol(oběžek), to nechce udělat, nemají zkušenosti. Brno má plno případně dělají jen pláště do 8,5"..

Ale našel jsem video, kde plášť zmáčkne francouzskými kleštěmi (ty stáhne stahovačkou aby to drželo zmáčklý) na dvou místech a pak montpákama sundává. Tady bych si mohl pomoct nožem, dole to bude raz dva. To strach nemám. Otázka je, jak potom půjdou nasadit ty nový pláště. Originální se koupit nedají, prostě ti je neprodaj aby sis to udělal sám. Jedině koupit nějaký neoriginální, podobný. A taky nevím, jaká je slitina na těch kolech, abych to montpákama z oceli neposlal do věcných lovišť..
Nicméně, až budu mít novou koloběžku, můžu se do toho pustit. Akorát bude blbý, když sundám gumy, ale nepodaří se mi tam dát nový. To do servisu nedotlačim a balit to do origo krabice bez těch kol, nevim nevim...

Ale když už bych to dělal, bylo by dobrý to natočit a dát na net - opravdu na celým netu nenajdeš, jak sundat ty plastový krytky u kol. Jediný "technický" video o týhle koloběžce je, jak to vypadá uvnitř tý části, kde je baterie s řídící jednotka. Víc nic, fakt, což je velice zvláštní a neobvyklý, koloběžka už je na trhu přes rok
Pravda vítězí!
No jo, ale čí?!
Uživatelský avatar
Etheric
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 8239
Registrován: úte říj 23, 2018 6:53

Re: Volný cyklopokec

Příspěvekod Etheric » úte kvě 28, 2024 7:38

Ad nová koloběžka - požadavkům bohužel vyhovují pouze dva výrobky. Ta co mám a toto
https://elektrokolobezky.heureka.cz/nin ... ecifikace/

Xiaomi koupilo Segway, takže to klidně může být ze stejný linky. Problém toho Segwaye vidím v zadní konstrukci blatníku (rachot) a v zadním odpružení - písek a bordel, hodně písku a bordelu. To by bylo hodně čištění, pracnýho čištění. Navíc přední tlumič Segwaye netlumí tak dobře, jako to řešení, co má Xiaomi.

Jo a všiml jsem si, že všechny Xiaomi 4 Ultra maj blinkry, jen ta pro českou distribuci ne. Proč? :roll:

Takže si objednám tu samou. Ta první může být časem na ND pro tu druhou, každopádně pak poslouží k tomu, abych se to naučil opravovat. Zkurvim jedno kolo, nevadí, na druhym si techniku doladim a až budu dělat třetí, už to půjde..

Jako nemám z toho vůbec radost, dát jen tak 20k. Ale být měsíc bez koloběžky, ani na ryby se nedostanu. Pohyb po městě, na nákupy atd je taky pěšky 5x pomalejší, to stojí hrozně moc času (a energie, kterou bych ten den raději využil jinde). Takže ve finále těch 20k není až taková hrůza, třeba Dromedaro to prokouří za míň než půl roku :)
A mít dvě koloběžky v pojízdným stavu se hodí, prostě nebudu bez vozítka. A hlavně, stará bude na ježdění na ryby a podobně, kde je větší riziko poškození. Nová bude na "lepší" ježdění.
Pravda vítězí!
No jo, ale čí?!
Uživatelský avatar
Etheric
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 8239
Registrován: úte říj 23, 2018 6:53

Re: Volný cyklopokec

Příspěvekod pavproch » úte kvě 28, 2024 11:31

Ty jo, to jsou starosti - neporadím/neznám/nevím. (Já poté, co sem si postavil Scalpela v záchvatu "pesimismu" taky uvažoval o tom, pořídit si druhý bajk pro případ "co kdyby", ale skončil sem na nedostatku místa v garáži).

Neska byl ten den, o kterém sem v neděli uvažoval - přenádherný výlet po hřebenech tam a zpět (neobjel sem úplně celou vymyšlenou trasu, bo strašné bahnité koleje a bago). Křasa, :prayer: A fčíl už zase sedím fprci a prcuju. Skoro teda, no.
...and push the baby hard.... well, gotta admit I do...
Uživatelský avatar
pavproch
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 28476
Registrován: čtv říj 6, 2005 10:50
Bydliště: Zaplaťpanbu 350km na východ od 100věžaté (a často ještě o 200km dál východněji)

Re: Volný cyklopokec

Příspěvekod pavproch » úte kvě 28, 2024 12:10

Kruciš, taxe mi to neska líbilo, že....
Předpověď na pátek (00-24):
Oblačno až polojasno, k ránu ojediněle mlhy. Od jihozápadu postupně až zataženo a na většině území déšť nebo přeháňky a místy bouřky, zejména odpoledne a večer. Nejnižší noční teploty 14 až 10 °C, nejvyšší denní 18 až 22 °C.

Esli jim to vyjde, že ráno/dopo ešče slušně a NEzdraví dovolí..... žeby zas? :bike:
...and push the baby hard.... well, gotta admit I do...
Uživatelský avatar
pavproch
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 28476
Registrován: čtv říj 6, 2005 10:50
Bydliště: Zaplaťpanbu 350km na východ od 100věžaté (a často ještě o 200km dál východněji)

Re: Volný cyklopokec

Příspěvekod Etheric » úte kvě 28, 2024 13:09

pavproch píše:Ty jo, to jsou starosti - neporadím/neznám/nevím.

Nejjednodušší, nejrychlejší a nejefektivnější, navíc i vzhledem k čekací lhůtě nejlepší řešení bylo objednat za 18,5k novou, až bude mít servis čas nechat přezout tu starou, pak používat obě.

Holt je sezóna, i cykloservisy maj plno, natož ty na koloběžky, který spočítáš na prstech. Fakt, otevřeme novou opravnu. Místo mám, výbavu zajistím, jen potřebuju někoho, kdo to umí. Půjdeme 50:50. Nestyďte se napsat ;)
Pravda vítězí!
No jo, ale čí?!
Uživatelský avatar
Etheric
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 8239
Registrován: úte říj 23, 2018 6:53

Re: Volný cyklopokec

Příspěvekod pavproch » úte kvě 28, 2024 14:41

Afterthought (udivení) k posledním výletům: Z neznámých (a nelogických) důvodů občas/někdy/nahodile přední brzda (XTR/XT) píská, do dneška sem si myslel, že plně zahřátá, ale ne = neska sfiňa jedna pískala i studená, naopak zahřátá (sjezd 300 výškových na ca 2 km) byla zticha. Musím nějak vypátrat proč píská (mastnotou to nebude, po posledním výletu odmaštěno a neska pískala zas).

EDIT: Kura, při poslední výměně desek za nové sem na těch deskách nesrazil náběhovou hranu, žeby to bylo tím?
...and push the baby hard.... well, gotta admit I do...
Uživatelský avatar
pavproch
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 28476
Registrován: čtv říj 6, 2005 10:50
Bydliště: Zaplaťpanbu 350km na východ od 100věžaté (a často ještě o 200km dál východněji)

Re: Volný cyklopokec

Příspěvekod Quido » úte kvě 28, 2024 20:43

taxem dneska krasne zmoknul, nemusim sa uz kupat!
:wink:
prestoze predpoved rikala, ze bude chcat az v 5, chytlo mne to tesne po ctvrte... jesteze bylo dost teplo, nez jsem dojel dom, skoro jsem uschnul, az na ty boty...
:bike:
Naposledy upravil Quido dne stř kvě 29, 2024 10:24, celkově upraveno 1
Nikdy neříkej, že něco nejde. Vždycky se najde nějakej blbec, který neví, že to nejde, a udělá to...
Uživatelský avatar
Quido
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 3801
Registrován: čtv říj 10, 2013 10:46
Bydliště: tož bývam totkaj pod kotárami a čučím na Lysú...

Re: Volný cyklopokec

Příspěvekod lojzmen » úte kvě 28, 2024 22:54

Když jsem řešil to 6" kolečko, zjistil jsem, že jdou koupit jen dvě gumy žádoucího rozměru, a jedna z nich byla určena na příliš nízký tlak.
Teď možná je situace jiná, když už se víc rozmohly elektrokoloběžky, ale i tak - sháněj díly do servisu na Aliexpresu!

Bouřky. Když mi včera zahřmělo za zády, trochu jsem se vylekal.
Díval jsem se do historie meteoradaru, ta bouřka vznikla z jasné oblohy během hodiny.
Do restaurace Pod Zeleným dubem jsem přijel naštěstí akorát.
Ochladilo se snad o deset stupnů a mne čekala stejná cesta zpět.
Uživatelský avatar
lojzmen
nadšenec
nadšenec
 
Příspěvky: 1124
Registrován: ned lis 21, 2010 23:58
Bydliště: Ostrava-Poruba

Re: Volný cyklopokec

Příspěvekod Etheric » stř kvě 29, 2024 4:38

lojzmen píše:sháněj díly do servisu na Aliexpresu!

Jsi tu dost dlouho na to, abys věděl, že Alibabu a 40 loupežníků nepodporuju.. Díly na tu čínskou koloběžku (jiná možnost než made in China nebyla) si koupím jinde. Ali, ani přeprodej z Ali, to však nebude. Pláště určitě seženu made in kdekoliv mimo Čínu. Už takhle jsem dobrovolně dal peníze nepříteli s vědomím, že dost možná budou použity proti mně (nám). Strašně nerad, je to čtvrtá věc z Číny, co vlastním... Ale koloběžku fakt potřebuju, šetří mi to neskutečně moc času a energie = peněz
Pravda vítězí!
No jo, ale čí?!
Uživatelský avatar
Etheric
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 8239
Registrován: úte říj 23, 2018 6:53

PředchozíDalší

Zpět na Cykloturistika