Bunda (bundy) na niekolko aktivit - trek, bezky, lyze

zkušenosti, rady, dotazy

Moderátoři: Moderátoři - veteráni, Moderátoři - nová krev

Bunda (bundy) na niekolko aktivit - trek, bezky, lyze

Příspěvekod regularjoe » stř kvě 1, 2024 23:15

Ahojte,

mam taku zvlastnu prosbu ohladom rady co sa tyka bundy, tak prosim majte so mnou strpenie a verim, ze sa tu najde dobry clovek, co mi poradi.
V kratkosti, zhanam novu bundu (bundy) na outdoor aktivity. Moja situacia je, ze ma nejake starsie bundy, ktore som kupoval 10 rokov dozadu, a nijako extra som to neriesil. Mam jednu zimnu lyziarsku bundu, nejaku lacnu softshell bundu a paperku. Uz su stare, a tak som ich chcel vymenit, ale zistil som, ze svet sa tak zmenil, ze uz tym budam vobec nerozumiem a stracam sa v tych vsetkych softshell, hardshell, hybrid, primaloft, membranach, vetrovkach, zateplenych softshelkach, precital som tu niekolko dlhych tem a este viac som sa stratil. Tak ak by mi s tym niekto pomohol, budem rad.
Co by som potreboval - bundu, ktoru vyuzijem pocas roka na horach (lesy, Tatry, nejake tie Alpy, Dolomity), obcas bicykel, v zime na bezkach, na zjazdovke, nejaky ten vyslap, ale zasa ziadny skialp freeride. Sucasna moja lyziarska bunda, mi pride na zjazdovke aj zbytocne tepla, na bezky moja softshellka alebo paperka nic moc.
Nebranim sa ani kombinacii bund, kedze by som potreboval aj nieco proti dazdu, pripadne, ak sa to da kombinovat ze na jar nieco lahke, a na lyze na nu nieco prihodim.
Rozpocet okolo 250-300 EUR, ale radsej si priplatim za nieco, co vydrzi, nech toto nemusim riesit dalsich desat rokov.
Tak neviem, ci som to tu vobec nejako zrozumitelne zhrnul :) , no nic, ak by niekto z toho vedel vyjst, budem velmi rad a dakujem. [-o<
regularjoe
nováček
nováček
 
Příspěvky: 1
Registrován: stř kvě 1, 2024 22:54

Zpět na Oblečení